GrilyNapoleon.cz /

Plynové a elektrické grily

Plynové a elektrické grily

Nespornou výhodou plynových grilů je velmi snadná regulace teploty prostým otáčením ventilu s přívodem plynu. Navíc velká část modelů má zvlášť ovládání pro každý hořák, což ještě více usnadňuje regulaci teploty a navíc můžeme využít výhod přímého či nepřímého grilování. S vestavěným teploměrem můžeme hlídat doslova každý stupeň.

Samotné zapálení grilu je hračkou a provozní teploty dosáhneme během chvilky. Velice jednoduchá je pak údržba, plynový gril se oproti grilu na dřevěné uhlí výrazně méně zanáší nečistotami.

Pokud grilujeme častěji, nebo se nechceme zdržovat rozděláváním briket nebo dřevěného uhlí,  jsou plynové grily ideální volbou. Také pokud milujete grilování silných a šťavnatých steaků, bude pro Vás plynový gril díky svému vysokému výkonu ideálním řešením.

Ať preferujete velký gril pro zahradní party nebo z důvodu nedostatku prostoru oceníte menší gril, ať grilujete jako profesionál nebo jen tak pro zábavu, Napoleon® Vám vždy nabídne perfektní plynový gril přesně pro Váš životní styl.

 

Volně stojící grily

Vestavné grily

Přenosné grily

Volně stojící grily Vestavné grily Přenosné grily

Elektrické grily

   
Volně stojící grily    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROSLER Praha, spol. s.r.o.
K Horkám 19/21
102 000 Praha 10
 

mobil:+420 727 954 987tel.:+420 267 188 011fax:+420 272 651 046e-mail:info@grilynapoleon.cz

CHCI NEWSLETTER

capthca
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Více informací.